Hazaértem. A második - háztartási - műszak még messze nem ért véget. ;) Készül a holnapi ebéd.
Holnap korai indulás. Az államtitkárságon állománygyűlés, feladatok kiosztása, egyeztetések, tárgyalások.
A kormány új területfejlesztési, hazai programja a Versenyképes Járások Program, ezzel hamarosan indulunk, s mivel a részletek fontosak, hogy a járási települések nyertesei legyenek, sok munka van még előttünk. Konferenciára is készülünk, a szabályozást is ki kell dolgozni, a Területfejlesztési Szolgálat rendszere is elindul. Összerakunk egy tájékoztató anyagot, készül a kiírás terveztete, és eljutunk elmondani valamennyi vármegyébe, hogy miért érdemes a településeknek közös programokban is gondolkodni. A 2025-ös költségvetésben 65 milliárd forint áll rendelkezésre a Területfejlesztési Alapban erre a célra. Azon dolgozunk, hogy járások, térségek minél jobban tudjanak élni a lehetőséggel.
Sűrű, de izgalmas nap mögöttem, sűrű és izgalmas nap előttem.
Az ebéd elkészül, a bármi - valami finom - a mittudomén után csak megalkudtunk a Zanya gombalevesében és krumplis tésztában, aztán vagy lesz kedvem még vasalni is, vagy nem. ;)
/posztok.hu

Világszerte változóban a politikai status quo
️Jó ideje beszélünk arról, hogy a neoliberális világrendnek leáldozott, és hamarosan eljöhet a szuverenitás kora. Ha visszatekintünk 2024-re, és…
A jövőnkről csak mi dönthetünk, és nem engedjük, hogy külföldi érdekek…


️


Steve Bannon, Donald Trump egykori főtanácsadója: