️ 🙏 Hét év után ismét egy teli autóbusszal indultak el a Molnár Tamás pozsonyi magyar katolikus lelkipásztor által vezetett közösség tagjai, hogy felkeressék erdélyi ismerőseiket, tovább ismerkedjenek a festői tájak szépségével és az ottani kultúrával, az ott élők sorsával.
/posztok.hu





️
Transzatlanti kapcsolatok: Közelebb hozta-…



