A kioktató bevezető után következik a nagykalapács: Románia nem az Európa-ellenes és oroszbarát üzenetek pódiuma, tudja meg ezt Orbán Viktor is, a magyar kormány tagjai is. Ha ők bírálni szeretnék az EU és a NATO közös erőfeszítéseit, látnoki kijelentéseket szeretnének tenni az ukrajnai orosz agresszióval kapcsolatban, tegyék ezt meg Magyarország területén, ahol azt csinálnak, amit akarnak. Egy másik ország területén viszont ezek a kijelentések nem helyénvalók.
/posztok.hu
️Ma reggel a Karmelita kolostorban megalakult a Védelmi Tanács.
nemzetbiztonsági szolgálatokkal


️NEM HALLGATOTT A MENTŐKRE, MAJDNEM BELEHALT

