Nagyszerű élményt kapunk
gyertek ki.....nagy a meleg.....de megéri ide jönni
️



#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor
️
Az orosz–ukrán háború elhúzódásával a kijevi kormányzat a rendkívüli jogrendet fegyverként kezdte használni a belső ellenzékkel szemben.
/posztok.hu
️



Ha Sulyok Tamásnak mennie kell akkor Magyat Péter édesanyjának is mennie kell

Jó reggelt Pintyőkéim. Ma reggel Lomnici Zoltán alkotmányjogász teszi rendbe a botrány tényeit, jogi aspektusait. Olvassátok:
️ A tanúvallomás befolyásolása, hamis tanúzás, hamis vád és bűnpártolás -…
️Ígéretfigyelő: „A Tisza-kormány első napján felfüggesztjük az összes kilakoltatást!”