Ha ezt Orbán Viktor mondta volna, már világbotrány lenne.
️
Debütált a miniszterelnök az uniós csúcson.
Ha ezt Orbán Viktor mondta volna, már világbotrány lenne.
Mi az EU sérelme az energetikában velünk szemben?
️ Megvárjuk a százat?
Jó reggelt Magyarország
️ hát induljon a mai nap. Lassan minden helyére kerül! Én sokmindent megéltem és átéltem.....ahogy sokan Ti is....de most egy új időszak jön. Összefogás kell! Már 250 en…
Emlékeztek? Megmondták, hogy nem lesznek bot a küllők között, hanem küllők a keréken.
Magyar Péter ismét kiadta a parancsot!
Újabb jel, hogy betalált a családi botrány!
Jön a szobordöntögetések kora? Mégis ki szavazott erre? ✍Állj ki ma a közös múltunkért: (link a kommentben)
Alig fértünk el a Fekete István Szabadegyetem ma esti rendezvényén.
Köszönjük a meghívást és a sok érdeklődőt, aki a CitizenGO munkájáról kérdezte kampányigazgatónkat, Teleki Bélát.
Kádár komfortérzetéhez hozzátartoztak az orosz szuronyok"
TOLLHEGYEN!
Végre!