Mi az EU sérelme az energetikában velünk szemben?
Ha ezt Orbán Viktor mondta volna, már világbotrány lenne.
Ha ezt Orbán Viktor mondta volna, már világbotrány lenne.
Mi az EU sérelme az energetikában velünk szemben?
️ Megvárjuk a százat?
Jó reggelt Magyarország
️ hát induljon a mai nap. Lassan minden helyére kerül! Én sokmindent megéltem és átéltem.....ahogy sokan Ti is....de most egy új időszak jön. Összefogás kell! Már 250 en…
Emlékeztek? Megmondták, hogy nem lesznek bot a küllők között, hanem küllők a keréken.
Magyar Péter ismét kiadta a parancsot!
Újabb jel, hogy betalált a családi botrány!
Jön a szobordöntögetések kora? Mégis ki szavazott erre? ✍Állj ki ma a közös múltunkért: (link a kommentben)
Alig fértünk el a Fekete István Szabadegyetem ma esti rendezvényén.
Köszönjük a meghívást és a sok érdeklődőt, aki a CitizenGO munkájáról kérdezte kampányigazgatónkat, Teleki Bélát.
Kádár komfortérzetéhez hozzátartoztak az orosz szuronyok"
TOLLHEGYEN!
Végre!