Az oltási akcióhét sikeres, ezért a kormány még egy héttel meghosszabbítja.
Ez a legfontosabb a karácsony előtti akció!
Ennyi.
Karácsony Gergely főpolgármester városházi ebihalakról beszél, de én úgy látom mégiscsak jutalékos rendszert működtető cápák vannak többségben a Városházán!!
A legújabb nyilvánosságra került hangfelvétel szerint, az alábbiak szerint működik a fővárosi ingatlan értékesítési rendszer:
Személyre szabott ingatlan pályázatok, az eladott ingatlanok értékének 10% - nak visszaosztása Berki Zsoltnak, aki vitte tovább a kenőpénzt !
Főpolgármester Úr, Ön mennyit kapott ebből jutalékból ???
Nem kellene végre kirúgni a Vagyonkezelő vezérigazgatóját, Barts Balázst?
/posztok.hu


A határokat megvédjük.
A bevándorlást megállítjuk.
A vitákat és a harcokat Brüsszellel megvívjuk.




