Van mit bejelentenünk! Élőben Obnyinszkból 

Nekünk meg kell állítanunk azt a törekvést, ami kívülről, propagandával akar beleszólni a gyermekek szexuális nevelésébe!
Szent II. János Pál pápa ezt mondta:
“A nemi nevelést, amely a szülők elsődleges joga és kötelessége, mind otthon, mind az általuk kiválasztott és ellenőrzött iskolában az ő gondos irányításuk alatt kell végezni.”
/posztok.hu


Orbán Viktor miniszterelnök ma a Kossuth Rádió „Jó reggelt, Magyarország!” című műsorában az illegális bevándorlás jelentette kihívásról is beszélt.
️👉Napjainkban az Európai Unió korábban nem…

️ Hamarosan oltással védhetjük az 5-11 éves gyermekeket is a koronavírus ellen! December 20-ától érkeznek ezek a vakcinák. Ha tehetik, oltassák be gyermekeiket!