Még nem vette át a nyugdíjas élelmiszer-utalványt?
A Magyar Posta az értesítés után 10 munkanapig őrzi a küldeményt, utána visszaküldi a Magyar Államkincstárnak.
Az újbóli kiküldést legkésőbb november…
️Az Európa lelkéért folytatott küzdelem még nem dőlt el.
️Az Index.hu -nak adott nagyinterjúmban arról beszélek, hogy Európa jövője válaszúthoz érkezett, és ma már alapvető értékrendi különbségek formálják a kontinens jövőképét.
️Szó esett arról,
hogyan használja Brüsszel politikai fegyverként az uniós pénzeket;
miért vesztette el a kontinens külpolitikai súlyát és morális iránytűjét;
hogyan jelent meg Európában egy új, veszélyes antiszemitizmus;
miért tekintem küldetésemnek a zsidó közösségek védelmét és támogatását.
A teljes interjú az Indexen olvasható. Link a kommentek között.
Még nem vette át a nyugdíjas élelmiszer-utalványt?
A Magyar Posta az értesítés után 10 munkanapig őrzi a küldeményt, utána visszaküldi a Magyar Államkincstárnak.
Az újbóli kiküldést legkésőbb november…
Donald Trump: Magyarország nehéz helyzetben van, mert csak egy vezetékük van, amely már évek óta ott van, és egy szárazföldi ország.
Nekik nincs tengerük. Beszéltem Magyarország nagyszerű vezetőjével,…

A foglalkoztatást ösztönző adórendszerünknek köszönhetően Magyarországon 2023-ra már uniós viszonylatban magas, közel 2️⃣0️⃣ százalék azoknak az aránya, akik a nyugdíjba menetelüket követő első…
Magyarország békére vágyik, és nem arra a primitív dühöngésre, amit Magyar Péter, meg az őt ajnározó influenszerek csinálnak!
Tarnai Richárd főispán úrral
Hiszünk benne, hogy összefogással, kitartással és közös felelősséggel tudjuk tovább erősíteni és fejleszteni szeretett térségünket: a Dunakanyart
.
Háttérben árad a Tisza?
Adóemelésre: NEM!
Háborúra: NEM!
Nálunk gyűlnek az aláírások! ✍️
Kortárs művészet, friss inspirációk, különleges találkozások – ez az Art Market Budapest!
Mindig feltölt, amikor a magyar alkotók kreativitásával találkozom. 
5 nap a Békemenetig! Ott találkozunk
️ #bekemenet
✌️Egyre több országban van elegük az embereknek a háborúból, Ukrajnából és a gazdasági következményekből! - ezt az üzenetet kaptam tegnap Dániából!
A kint élő magyar hölgy szerint a dánok néhány…