Hivatalos: húsz év után újra nemzeti többségi tulajdonba került a reptér! Gratulálunk Magyarország kormányának!

️
️
️
Hivatalos: húsz év után újra nemzeti többségi tulajdonba került a reptér! Gratulálunk Magyarország kormányának!

Lobog a szélben a szélzsák!
A magyar szélzsák!
Újra magyar kézben a reptér! ❤️
Újra a magyar állam tulajdonába került a Liszt Ferenc Repülőtér.
❤️

️
️
️
Vasárnap Európa sorsa dől el a választáson. Csak a leadott szavazat számít! 

Háborúpártiak, egymás közt!
️Gyurcsányék elkótyavetyélték, de most a kormány visszaszerezte:
történelmi siker, újra nemzeti tulajdonba került a Liszt Ferenc Repülőtér!
Nagy Zoltán (Balassagyarmat) felhasználó tette közzé, amelyet teljes terjedelmében közlünk:
👇👇👇👇👇👇
Gyenes Szilárdnak nyílt levelet írtam (balliberális ellenzéki jelölt, SZAB) aztán válasz helyett…