❤️

Újra a magyar állam tulajdonába került a Liszt Ferenc Repülőtér.
❤️

️
️
️
Vasárnap Európa sorsa dől el a választáson. Csak a leadott szavazat számít! 

Háborúpártiak, egymás közt!
️Gyurcsányék elkótyavetyélték, de most a kormány visszaszerezte:
történelmi siker, újra nemzeti tulajdonba került a Liszt Ferenc Repülőtér!
Nagy Zoltán (Balassagyarmat) felhasználó tette közzé, amelyet teljes terjedelmében közlünk:
👇👇👇👇👇👇
Gyenes Szilárdnak nyílt levelet írtam (balliberális ellenzéki jelölt, SZAB) aztán válasz helyett…
Pszicho Peti elszabadult! Megint…
️Bréking nyúz!
Magyar Péter FELJELENTI a Dunát, amiért árad,
a Tisza helyett!
Álom, álom, édes álom. 
