Miután a baloldal miniszterelnök-jelöltje hosszú hónapokon keresztül keltette a hangulatot a magyar egészségügy állapota ellen, a saját privát Facebook oldalán végül csak bevallotta: valójában minden jól működött, színvonalasak a vidéki kórházak is.
A hergelés tehát csak politikai húzás volt.
Jobbulást, bukott miniszterelnök-jelölt úr!
/posztok.hu








