Nem. A német vezetők veszítették el a józan eszüket, amikor hazug módon kijelentették, hogy Németország kibírja orosz energia nélkül.
Nem kell ide nagy magyarázat: Európa majd, akkor áll fel a térdelésből, ha magyar példára, minden nép olyan vezetést választ magának, amelyik a nemzeti érdekeket szolgálja.
Hpa majd a többi európai polgár is belátja, hogy a brüsszeli bábok nem Európa őrzői, hanem Európa elpusztítói.
De a legfontosabb: véget kell vetni az elhibázott brüsszeli szankcióknak és békét kell kötni!
/posztok.hu








