Utolsó felhívás a kormánytagoknak: a mi imádságos felvonulásunkra jöjjenek, ne a perverzitás ünnepére. 🫱https://fb.me/e/6Y8Ias3Zg
Indul a mai nap. Magyar zászló le. Szivárványos fel az Erzsébet hídon.
/Balogh Péter videója/
Utolsó felhívás a kormánytagoknak: a mi imádságos felvonulásunkra jöjjenek, ne a perverzitás ünnepére. 🫱https://fb.me/e/6Y8Ias3Zg
️Nem a hajléktalanokkal van baj, a vendéglátósok a forgalmukat és a vendégeiket féltik, és szerintük az államnak kéne segítenie.
Megiratta, aláírta, kiutaltatja magának.
Éljen a demokràcia! Aki rászavazott, keresse az érveket azon túl, hogy Orbán lop! Várom.
ÉN MÁR ELKÜLDTEM A TILTAKOZÓ E-MAILT! KÜLDD EL TE IS!
Fontos
️Add tovább
️
Tisztelt Választópolgárok! Sokan kérdezték tőlem, hogy hol tudnak véleményt nyilvánítani a…
Édesanya! Ne terelj!
Osztrák újságírók szerint az elmúlt néhány évben húszmilliárd eurónyi készpénzt és aranyat mozgattak meg ilyen módon.
A kérdés az, hogy ki, miért és kinek )az érdekében) mozgatta…
Ilyen…
Jobboldali nyilvánosság nélkül nem lesz hazánk!
Mi SIMA bögréből iszunk!
️