Mi jár a fejemben?
Hol van ilyenkor a jobboldali média mögött azok akinek KELLENE? Kíváncsian várom a megújjuláshoz vezető utat! Hol van a lojalitás? És a becsület? Ezek olyan szavak amik már réges…
Nem tartott sokáig.
A hírek szerint Irán ismét lezárta a Hormuzi-szorost.
Ez újra hatással lehet az üzemanyagárakra.
/posztok.hu




️
️Újabb bizonyítékok kerültek elő a „Zsolti bácsi-ügyben” – állította sajtótájékoztatóján Pócs János, aki szerint az ügy a rendszerváltás utáni egyik legsúlyosabb politikai botránnyá nőhette ki magát.

Már jövő héten dönthet az Országgyűlés a védett üzemanyagár kivezetéséről