Orbán Viktor a jövőről!
Jó volt hallgatni ma Orbán Viktor nemzetközi sajtótájékoztatóját.
A jelenlegi miniszterelnök tanulhatna az elődjétől.
Így is lehet beszélgetni újságírókkal, emberekkel.
Higgadt erő.
És akkor a tartalmat, az intellektuális különbséget nem is említem.
/posztok.hu
️



️Durva vita: Horn Gábor el akart hallgattatni a stúdióban, de nem sikerült neki!