Tegnap este 500 ezres koncert volt Horvátországban, ami világrekord, még nem volt ilyen. Az énekes Marko Perkovic “Thompson” a zágrábi koncerten azt mondta, hogy “szeretné, ha Európa visszatérne a hagyományaihoz, a keresztény gyökereihez.” Mindezt meg is jelenítette, ahogy a fotókon látható. Ezt ünnepelte félmillió horvát. Európa ébred!