Orbán Viktor: Egészséges és történelmileg megalapozott önbizalommal vágok neki majd a kampánynak!
„Az ellenzék azért ellenzék, hogy ott lihegjen az ember nyakán, ez a dolga neki, de az a fontos, hogy a nyakadon, tehát hátulról lihegjen, ne elölről, mert addig nincsen baj”! 👍👍👍
Szeretnék megkérni minden jóérzésű embert, hogy a Balatonon eltöltött “mélyszegény” hétvége után hazafelé, a dugóban az M7-en legyünk kicsit türelmesek
A Rákosi-éra kimondott jelszava, hogy aki nincs velünk, az ellenünk van, képes volt arra, hogy konzerváljon deklasszált elemeket. Kényszerített bizonyos származás vagy…