FONTOS!
A következő 3 napot Orbán Viktor mellett fogom tölteni. Éppen megérkeztünk Párizsba, ahol a magyar miniszterelnök a francia elnökkel, Emmanuel Macronnal fog találkozni.
Innen pedig irány Brüsszel, ahol egy feszült EU-csúcs várható.
A nyugati elit folytatni akarja a háborút.
Még több fegyvert és pénzt akar Ukrajnába küldeni.
Magyarország és az USA, Trumppal az élen pedig békét akar.
Két világ fog összecsapni.
A célom az, hogy bemutassam nektek, hogyan tart ki Orbán Viktor a békepárti álláspont mellett.
A globalistákkal szemben.
Tartsatok velem!
/posztok.hu


️ A bukott szerint, Szijjártó Péter “spicliskedett” Washingtonban.
Márki-Zay amint Timivel és Niedermüllerrel együtt, spicliskedtek Washingtonban.
Köszönjük Péter! Ennyi lett volna.
️
️
️ Soltész Miklós: Az emberi viselkedés is fontos!