Márki-Zay nem rég egy szlovák Soros-lapnak nyilatkozta, hogy a Beneš-dekrétumok és a kettősállampolgárság kérdését szlovák belügynek tekinti. A baloldali újdonsült messiása arról is beszélt, hogy…
Nyolcvankét embert kellett a tűzoltóknak kimenekíteni az égő épületből
Egy második emeleti társasházi lakás égett Miskolcon, a Katowice utcában péntekre virradóra. A tűzhöz a miskolci, a kazincbarcikai és a tiszaújvárosi hivatásos tűzoltók vonultak. Az egységek kimenekítették a lakókat és eloltották a tüzet, amely egy lakást és annak erkélyét érintette. A tűz továbbterjedésének veszélye miatt nyolcvankét embernek kellett elhagyni a négyemeletes épületet. Három lakót a mentők kórházba szállítottak.
Fotók: Dojcsák Dávid tűzoltó százados
/posztok.hu






️Higgadt és tárgyilagos értékelés Tarlós Istvántól: elképzelhetetlen, hogy a fővárosi vagyonkezelő mindenféle politikai felhatalmazás nélkül akarta volna eladni a Városházát. 
