A szociális területen dolgozók nap, mint nap szent szolgálatot teljesítenek - hangsúlyozta videóüzentében Prof. Dr. Kásler Miklós a szociális munka napján. Az emberi erőforrások minisztere úgy fogalmazott: "ők adják a magyar szociális ellátórendszer lelkét és szívét. Ők találkoznak betegekkel, idősekkel, rászoruló, nehéz helyzetben lévő emberekkel, Ők teszik könnyebbé mindennapjaikat, amikor foglalkoznak velük."
/posztok.hu



️Higgadt és tárgyilagos értékelés Tarlós Istvántól: elképzelhetetlen, hogy a fővárosi vagyonkezelő mindenféle politikai felhatalmazás nélkül akarta volna eladni a Városházát. 


Újabbnál újabb hazugságon kapják 