Végre nem elszaladnak a rendőrök, hanem használják a fegyverüket. Ezt kell minden esetben és késedelem nélkül. Agyonlőni az összes ilyet szemét patkányt.
A balliberális városvezetés két éve átláthatóságot ígért, de ehelyett "szerencsétlenkedést és gyanús ügyeket" kaptak a fővárosiak - jelentette ki a Parlamentben Szatmáry Kristóf fideszes képviselő,…
"Nem számított az évszázados hagyomány, az olimpiai eszme, Coubertin… Semmi."
(MÉLYSZÁNTÁS!)
Tarlós idején nem okoztak dugókat, jártak a villamosok és nem lopták szét a várost a kommunisták.
Lájk, ha neked is hiányzik!

A vásznon megjelenő és csodaszép "Dobrev Klára" találkozott a merőben más jelzőkkel illethető gyári kiadással, és hát... ez lett belőle
️
Linket meg a Bohár Dániel tud adni 
Amerika úgy próbálja tartani világhatalmi pozícióit, mint a mesés elnökük a záróizmait:
Több-kevesebb sikerrel
️