A balliberális városvezetés két éve átláthatóságot ígért, de ehelyett "szerencsétlenkedést és gyanús ügyeket" kaptak a fővárosiak - jelentette ki a Parlamentben Szatmáry Kristóf fideszes képviselő, aki felszólította Karácsony Gergelyt, hogy tisztázza: el akarják-e adni a Városháza épületét? Hozzátette: sajtóhírek szerint a főváros balliberális vezetése állítólag eladná a Városháza nagy értékű, műemlékvédelem alatt álló épületét. Szerinte az ügyben "félrebeszélés" folyik a főváros részéről, a főpolgármester azt állítja, hogy semmilyen döntés nem született, azonban nyilvánosságra került egy dokumentum, amely ezt cáfolja.
Fónagy János nemzeti vagyonnal kapcsolatos parlamenti ügyekért felelős államtitkár mindennek kapcsán a "liberális, baloldali vagyongazdálkodási személetről" beszélt, amit úgy jellemzett: "mindent eladtak, amire vevőt találtak". Szerinte az elmúlt évtizedekben több hullámban voltak tanúi annak, hogy baloldali kormányok "gátlástalanul" eladtak mindent, ami magyar gazdaság és társadalom működéséhez szükséges: a monopolhelyzetben lévő stratégiai gazdasági elemeket, energiatermelő erőműveket, áram- és gázszolgáltatókat, a gáztározókat és a bankrendszer jelentős elemeit. Ezzel szemben - mondta- a Fidesz-kormány 1998-ban és 2010-ben is deklarálta, hogy a társadalompolitikai célokra hivatkozó privatizációnak vége, és a lehető legszélesebb körét visszavásárolta és visszaállította az állami vagyonnak.
/posztok.hu





️


️ IMMÁR PAYPAL-ON KERESZTÜL IS LEHET TÁMOGATNI A VÉDETT TÁRSADALOM ALAPÍTVÁNYT
Habár a hagyományos értékek és a normalitás talaján állunk, úgy véljük, haladni kell a korral.
️ Éppen ezért…
️
Dobrev Klára találkozása “Dobrev Klárával”.
Ma este…