

F.O.S. HR:
Ha egy külföldi külföldre költözik, akkor az világot lát, tapasztalatot gyűjt, nyelvet tanul, viszont ha egy magyar megy külföldre, akkor az MENEKÜL AZ ORBÁNISZTÁNI DIKTATÚRÁBÓL !!!


Amikor egy dollárbalos politikus legkögelebb azzal jön, hogy a családtámogatási program rossz, mert túlnépesedés van, mutassátok meg neki ezt az ábrát a szintén balos Politicoról.
E szerint Európában…
Apáti Bence: A dollárbaloldal kétségkívül Soros Gyuri bácsi legrosszabb befektetése✍️
"Van…
Számunkra Magyarország biztonsága és a magyar emberek érdeke a legfontosabb. 
Ez nem tetszik a globális elitnek!
Isten nyugosztalja!
Zavar a Vármegye, Főispán és Kúria kifejezés?
És a queer, androgün, poligender, pánszexuális...?
Pelé 

