Amikor egy dollárbalos politikus legkögelebb azzal jön, hogy a családtámogatási program rossz, mert túlnépesedés van, mutassátok meg neki ezt az ábrát a szintén balos Politicoról.
E szerint Európában…
Az új típusú ütközőbakok gördülékeny telepíthetősége a vasútépítések tempóját is felpörgetheti
#VAMAV #NIF #kötöttpálya #vasútfejlesztés #vasútikitérő #kitérőgyártás #ütközőbak #Gyöngyös #magyarépítők #regon
Amikor egy dollárbalos politikus legkögelebb azzal jön, hogy a családtámogatási program rossz, mert túlnépesedés van, mutassátok meg neki ezt az ábrát a szintén balos Politicoról.
E szerint Európában…
Apáti Bence: A dollárbaloldal kétségkívül Soros Gyuri bácsi legrosszabb befektetése✍️
"Van…
Számunkra Magyarország biztonsága és a magyar emberek érdeke a legfontosabb. 
Ez nem tetszik a globális elitnek!
Isten nyugosztalja!
Zavar a Vármegye, Főispán és Kúria kifejezés?
És a queer, androgün, poligender, pánszexuális...?
Pelé 


T€l€x
"Van egy névtelen forrásunk, aki boltban dolgozik, és azt mondja Orbán ez a döntése IS rossz"
A Szakma
️