Momentumék Való világ villát csinálnak Parlamentből
Ez ugyan az, mint Jakab parizerzabálása: Megmutatod a NÉP-nek, hogy Te egy vagy velük
Most EZT találták ki nekik a spindoktorok. Végül is tüntetni már hideg van.
Görgess tovább!
Lengyelország az atomenergiára is kiterjesztené a szankciókat. A felvetés abszurd: a nukleáris fűtőelemeket még az USA is kivételként kezeli a "teljes" energiaembargóban.
A Demokratikus Koalíció tényleg mindenkit letol a pályáról. A szocialista párt padlóra küldve és lerabolva, a Jobbik feldarabolva, az LMP már nincs, a Párbeszéd pedig sosem volt. Felkészül a Momentum.
Egyet tisztázzunk! A napokban sokan kiírták, hogy kivel vannak. Ukrajna, vagy Oroszország! Én Magyarországgal vagyok! Ez a hazám, itt élek. Nyilván, ha Putyin pár lépése szimpatikus azt megjegyzem.…