"Pulai András ismét megvezette a nézőket. (Emlékezetes, a Publicus Intézet humoristája a tavaszi választások előtt üstökösként robbant be a kabarészakmába...)
Az ökörségeivel azóta is sűrűn házaló Pulai ezúttal a megérzéseiről mesélt. Kijelentette, miután nagyon sokan támogatják a tiltakozó tanárokat, ő egészen biztos abban, hogy ez az akciósorozat termékeny talajra hullik."
TOLLHEGYEN!
Görgess tovább!
A Demokratikus Koalíció tényleg mindenkit letol a pályáról. A szocialista párt padlóra küldve és lerabolva, a Jobbik feldarabolva, az LMP már nincs, a Párbeszéd pedig sosem volt. Felkészül a Momentum.
Egyet tisztázzunk! A napokban sokan kiírták, hogy kivel vannak. Ukrajna, vagy Oroszország! Én Magyarországgal vagyok! Ez a hazám, itt élek. Nyilván, ha Putyin pár lépése szimpatikus azt megjegyzem.…
Szerintetek - most, hogy kiderült, hogy az olasz baloldal kampányát is Soros fizette - Dobrev kért bónuszt az olasz hakniért vagy ez benne volt a hazai 2 milliárdba?
️ nem értem a balos logikát: a köztévé akkor most egy senki által nem nézett pénznyelő vagy a választási győzelmüket lehetetlenné tevő, profi “propagandagépezet”? ️ a kettő együtt nem működik.