Ezek a németek nem keverednek ám akárkikkel, pláne nem ilyen keleti népekkel mint a magyarok. Be sem engedik a házukba, ha a vezető bűnös akkor mindenki más is bűnös az országban. Nincs két orosz sem! Főleg ha gazdag, akkor az Putyin oligarcha, és biztosan lopta
“Kedves Uram vagy Hölgyem, a magyar miniszterelnök legutóbbi kijelentései után nem kívánok magyarországi vendégeket fogadni. Éppen ezért kérem, hogy törölje a foglalását.” - írta a német lakástulajdonos
Én csak remélem, hogy a magyar társaság megnyeri a pert. Addig is várjuk a TASZ, és az Amnesty elhatárolódását és felháborodását
/posztok.hu



Most jöttem rá, miért ez a neve a sorosista 

Elszigetelődve: katonai tiszteletadás mellett fogadta Bécsben 

444 / 
