Ezek a németek nem keverednek ám akárkikkel, pláne nem ilyen keleti népekkel mint a magyarok. Be sem engedik a házukba, ha a vezető bűnös akkor mindenki más is bűnös az országban. Nincs két orosz sem! Főleg ha gazdag, akkor az Putyin oligarcha, és biztosan lopta

“Kedves Uram vagy Hölgyem, a magyar miniszterelnök legutóbbi kijelentései után nem kívánok magyarországi vendégeket fogadni. Éppen ezért kérem, hogy törölje a foglalását.” - írta a német lakástulajdonos

Én csak remélem, hogy a magyar társaság megnyeri a pert. Addig is várjuk a TASZ, és az Amnesty elhatárolódását és felháborodását

IMÁDOM!! A 444 "tényellenőrei" ismét nagyot mentek, és ők egyáltalán nem propagandisták :D

444 / Lakmusz: Nincs bizonyíték arra, hogy a majomhimlő csak melegek körében terjed. Bárki elkaphatja. Aljas…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média