A hadsereg arra való, hogy megőrizze a békét, de azt csak úgy lehet, ha harcra kész - mondta Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter az Origónak.

Háború van a szomszédunkban, minden eshetőségre fel kell készülnünk. A hadsereg arra való, hogy megőrizze a békét, de azt csak úgy lehet, ha harcra készül, nem várhatjuk senkitől, hogy megvédjen minket; nekünk kell megóvni hazánk békéjét, a NATO is csak így tud mellettünk állni - minderről Szalay-Bobrovniczky Kristóf beszélt az Origónak.

IMÁDOM!! A 444 "tényellenőrei" ismét nagyot mentek, és ők egyáltalán nem propagandisták :D

444 / Lakmusz: Nincs bizonyíték arra, hogy a majomhimlő csak melegek körében terjed. Bárki elkaphatja. Aljas…

Így tedd tönkre a KATA-tüntetést

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média