Szóval a Wolt és Foodpanda futárok úgy tüntettek a KATA ellen, hogy nem csak, hogy kb miattuk kellett módosítani, de továbbra is maradhatnak KATA-sok.
Izé Telex.hu Én tényleg nem szeretek kötekedni veletek
De ha már az egyik kezetekkel 0-24ben azt toljátok, milyen fasza SÉTALÓ UTCÁNAK lezárni a Pesti alsórakpartot, akkor ne írjatok már olyan cikket, hogy a Pride vonulásakor többen majdnem rosszul lettek mert se fa, se árnyék ,se padok ahova leülhetnek az emberek a 40 fokban a 60 fokos aszfalton 
Ha már hülyére veszitek az olvasókat, tegyétek azt tapintattal
/posztok.hu








