A legjobb tanárom!
Én Székelyföldre mindig tanulni járok. Hazaszeretet, tisztánlátást, a család szentségét, hitet, erkölcsöt, tartást, kitartást és szorgalmat.
Ez mind meg van a Székelyekbe.
Tusványos, a Csíksomlyói Búcsú pedig azok az események, ahol a világ magyarjai egyesülnek. Ez pedig felemelő érzés.
Mindig remek barátságok szövődnek ott, mert mi ahogy a dal is írja : "egy vérből valók vagyunk"!
Nem olyan barátság ez, amikor minden nap össze ülsz, viszont bármikor oda mégy úgy fogad mintha tegnap mentél volna el, a beszélgetést pedig ott folytatjuk, ahol abba hagytuk.. Ismét sokat adtak nekem a Székely emberek, de ez nem olyan ami pénzben mérhető.
Oda egy kicsit mindig haza megyek.
️

/posztok.hu






️



