Küzdelmes, de nagyszerű győzelem!
️Magyarország-Montenegró
12:8
Jól indul a VB!
Egye fene.
Gyurcsány lehet pohárnok.
KariGeri a méhészfiú, Jakab meg udvari bolond.
Egye fene.
Gyurcsány lehet pohárnok.
KariGeri a méhészfiú, Jakab meg udvari bolond.
Küzdelmes, de nagyszerű győzelem!
️Magyarország-Montenegró
12:8
Jól indul a VB!
Visítanak a liberálisok és a baloldaliak, mert újra lesznek főispánok és vármegyék! Ebből látszik, jól döntöttek a kormánypártok!
Ilyen kisszerű, pitiáner kor, mint a mai, utoljára a hanyatlásvégi Róma idején volt.

Amikor feldolgozod, hogy ez bizony egy újabb Milákcsúcs:
Megye helyett vármegye!
🥰Imádom!
A liPsik meg ordítanak!
Csak hogy még tovább triggereljük a libbant balos politikusokat és médiákokat
️🥰
Bocsi...🥲