Küzdelmes, de nagyszerű győzelem!
️Magyarország-Montenegró
12:8
Jól indul a VB!
Küzdelmes, de nagyszerű győzelem!
️Magyarország-Montenegró
12:8
Jól indul a VB!
Visítanak a liberálisok és a baloldaliak, mert újra lesznek főispánok és vármegyék! Ebből látszik, jól döntöttek a kormánypártok!
Ilyen kisszerű, pitiáner kor, mint a mai, utoljára a hanyatlásvégi Róma idején volt.

Amikor feldolgozod, hogy ez bizony egy újabb Milákcsúcs:
Megye helyett vármegye!
🥰Imádom!
A liPsik meg ordítanak!
Csak hogy még tovább triggereljük a libbant balos politikusokat és médiákokat
️🥰
Bocsi...🥲
Karácsony nagyvad Gelgely kiakadt, mert ezentúl várhatóan a történelmi hagyományoknak megfelelően főispánoknak kell majd hívni a kormánymegbízottakat.
Gelgőke, elárulom, nem ezzel van a baj. Hanem…