A Momentum ismeretlen elnöke rájött: „Abba kell hagyni a céltalan orbánozást!”
Hogy mik vannak!
Miközben neked napi 5 cikkben írja le a F.O.S. hogy nincs olyan hogy "extraprofit", és hogy az árstop hülyeség, azalatt a Die Welt arról értekezik, hogy Németországban is de jó lenne bevezezni, mert bezzeg az olszok már bevezették - olcsóbb is a benzin
"Többletnyereség adó" - így hívják németül.
/posztok.hu




részéről!
Aranyérmet nyert a Szilágyi Áron, Szatmári András, Gémesi Csanád, Decsi Tamás összeállítású
kardcsapat…
