Zseniális Az M1 ismert híradósa Németh Balázs vagyok arra kéri a "Mindenszarizmus" ország lakóit, hogy akinek nem tetszenek a kormány gazdasági intézkedései, esetleg kevesli, vagy - horribile dictu - őt nem tudja megvesztegetni ez a diktátor - az utalja át neki a megspórolt összegeket.

Azonban attól tartok Balázs számláján nem sok pénz lesz

https://www.facebook.com/116534860189138/posts/450449336797687/

Kedves KÁROGÓK️Kedves MINDENKI
️ Látom MÁR AZ IS BAJ a haladó sajtó szerint, hogy CSÖKKEN az üzemanyagok ára Mert mi lesz a kutakkal? Mi lesz a Mol részvényeivel? És különben is, dik-ta-tú-ra!

☝️Az elégedetlenkedők megnyugtatására közlöm, hogy a tegnap bejelentett döntés ellenére A TOVÁBBIAKBAN IS LESZ LEHETŐSÉG A VILÁGPIACI ÁRAT KIFIZETNI!

Aki élni szeretne ezzel, csupán annyit tegyen, hogy a 480 forintos hatósági ár és a piaci ár közötti különbséget a következő három hónapban UTALJA ÁT NEKEM tankolás után.

A közleménybe annyit írjon: “nem akarok hatósági árat a benzinkutakon”!

️ Ugyanígy, örömmel begyűjtöm az elégedetlen nyugdíjasoktól a 80 ezer forintos prémiumot (közlemény: “nem kérek nyugdíjprémiumot”), a hiperérzékenyek az infláció miatti kiegészítést is küldhetik (közlemény: “nem kérek nyugdíjkiegészítést”).

Itt hívom fel a figyelmet, hogy februárban gyűjtést hirdetek “nem kérek 13. havi nyugdíjat” címmel.

️ Lehetőséget kap továbbá minden
önként jelentkező arra, hogy PIACI ÁRAT FIZESSEN A REZSIÉRT.

Várom tehát a bankszámlámra a rezsicsökkentés miatt megmaradt összegeket. Akár évekre visszamenőleg!

Ebben az esetben utaláskor kétféle közlemény közül lehet választani:
1️⃣ “nem akarok alacsony rezsit”
2️⃣ “szeretetország”

️ Januártól fogadom azoknak a 25 év alatti dolgozóknak a pénzét is, akiket zavar, hogy nem kell SZJA-t fizetniük, február 15. után pedig az adóvisszatérítésből származó összeget kérném azoktól a szülőktől, akik erre az állami segítségre nem/sem tartanak igény.

Csatlakozhatnak a négy vagy több gyermeket nevelő édesanyák, és mindenki más, aki utólag jött rá, hogy nem szeretné igénybe venni a családi adókedvezményt.

Közlemény az utalásnál: “Tartsátok meg az adónkat, velünk nem szúrtok ki!”

️ Már kitalálhatták: “nekem elég a kisebb minimálbér” közleménnyel is várom az önkéntes felajánlásokat, 2022 elejétől.

️ És bárki átutalhatja az otthonteremtéshez, az autóvásárláshoz, a gyerekek étkeztetéséhez és az ingyenes tankönyekhez felhasznált állami támogatás összegét.

Indoklásként elég annyit írni, hogy “lelkiismereti okokból nem tartok rá igényt”.

Kedves Károgók️Kedves Mindenki

️ Kérem, levelem eljutását “ANNAK TÉMÁJA OKÁN” minél szélesebb körhöz lehetővé tenni szíveskedjenek egy-egy megosztás foganatosításával! (Tapolcán és azon kívül is)

✌️Név: Németh Balázs
Számlaszám: 11991119-96865521

️ A BEÉRKEZŐ ÖSSZEGET az utolsó forintig JÓTÉKONY CÉLRA ajánlom fel (az adózási szabályok betartásával).

☝️Segítsük visszatenni egymás vállára a levett állami terheket
Legyünk elfogadóak azokkal, akik nem akarják elfogadni az állami segítséget

#️⃣ Az akció résztvevői a közösségi oldalakon használhatják a #túlsokazállamitámogatás címkét!

#nemethbalazshirei

MÁRKI-ZAY MOST ÉPPEN GYURCSÁNY KEDVENC HUNGAROFÓB CICÁS FIÚJÁNAK KÖNYÖRÖG
Van annak ám egy diszkrét sármja, amikor a jobboldaliságával és kereszténységével házaló politikai porszívóügynök a Gyurcsány…

‼️Kedves KÁROGÓK❗️Kedves MINDENKI❗️
⛽️ Látom MÁR AZ IS BAJ a haladó sajtó szerint, hogy CSÖKKEN az üzemanyagok ára😅Mert mi lesz a kutakkal? Mi lesz a Mol részvényeivel? És különben is, dik-ta-tú-…

Amikor egy porszívóügynök a rossz lemezt teszi be az előadása előtt és kibukik a valóság. Tökéletes videó Dömötör Csaba TikTok-oldaláról.

Mondhatjuk, hogy Orbán Viktor ismét megelőzte a korát a rezsicsökkentéssel, amikor Európa legnagyobb országai, például Spanyolország, Olaszország és Görögország éppen követni kezdik a magyar…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média