⛽️ Látom MÁR AZ IS BAJ a haladó sajtó szerint, hogy CSÖKKEN az üzemanyagok ára😅Mert mi lesz a kutakkal? Mi lesz a Mol részvényeivel? És különben is, dik-ta-tú-…
MÁRKI-ZAY MOST ÉPPEN GYURCSÁNY KEDVENC HUNGAROFÓB CICÁS FIÚJÁNAK KÖNYÖRÖG
Van annak ám egy diszkrét sármja, amikor a jobboldaliságával és kereszténységével házaló politikai porszívóügynök a Gyurcsány család legnagyobb rajongója - Homonnay Gergely - előtt esdekel, hogy az szálljon be a kampányába:
„Gergő, gyere és segíts!”- írja Márki-Zay a mai magyar közélet egyik leginkább tenyérbemászó figurájának, akinél beteglelkűbb provokátort keveset hord a föld a hátán.
„Elérkezik szent királyunk ünnepe, amikor a pesti belvárosban szoknyás férfiak szar számokat énekelve körbehurcolnak egy mumifikált kezet, amiről csak annyit lehet tudni bizonyosan, hogy egy férfié volt, aki ha jobbkezes volt, ezzel maszturbált, és törölte a seggét (lapulevéllel valszeg, mert akkor még nem volt WC-papír). Imádjátok!”
Ezt írta az augusztus 20-án tartott körmenetről ez az identitászavaros kretén, aki Facebook oldalán - egyéb vállalhatalan verbális kirohanások között - ömlengett már arról is, hogyan ünnepelne Orbán „megdöglésének” pillanatában.
Márki-Zay főkeresztény most épp ennek a nyomorult Gyurcsány-imádónak „udvarol”. Tényleg összenő, ami összetartozik...
/posztok.hu









Ki hazudik? - Városháza-gate 