Azért az nem gyengén undorító,ahogy Jakab saját sikerének könyveli el,az üzemanyagárszabályzást! Más tollával ékeskedés az megy!
Kutatásokat végeztünk A Haladó Sajtó
kommentszekcióit olvasva és az alábbi, a Nép
által megállapított lehetséges Szcenáriókat tudjuk nektek bemutatni a benzin hatósági árával kapcsolatos reakciók alapján:
- Nem lesz benzin mert MINDEN elfogy
- Lesz benzin de csak a drágább prémium
- Miért csak 480, miért nem 300?
- Miért nem az adót csökkentik (ennek van 3-4 verziója is, de a lényege mindegyiknek ez)
- Tönkremennek a benzinkutak
- Ezzel valaki biztos jól keresett
- Jó de mikor emelnek családipótlékot?
Idáig tartott a kutatás, melyet saját szellemi önvédelmünk okán berekesztetünk
Üdv:
BalFake News
/posztok.hu


Érdemes elolvasni!
️Márki-Zay Pétert bemutatták Brüsszelben, a megbízók felkenték a kamujobbost
A találkozók részleteiről és minőségéről beszélek a videóban!





