Ha 2022-ben a Márki-Zay féle baloldal kerül kormányra, akkor érzékenyítés vár az egész országra!
#demokratikusmemek
#demokratikusmemek
Azért az nem gyengén undorító,ahogy Jakab saját sikerének könyveli el,az üzemanyagárszabályzást! Más tollával ékeskedés az megy!
️Márki-Zay Pétert bemutatták Brüsszelben, a megbízók felkenték a kamujobbost
️
A találkozók részleteiről és minőségéről beszélek a videóban!
Libsi logika, vagy inkább illogika



Kétszáz éve született az orosz írófejedelem.
Meghívó
Ezen a héten is vegyetek Mandinert! Kovács István beszél benne a Megafon által elért eredményekről és arról, hogy azért támadnak minket, mert sikeresek vagyunk!
Fotó: Deák Dániel