Független-objektív
Függetlenobjektív-újságírás
A Telex újságírója a mai Kormányinfón megkérdezte Gulyás Gergelyt a benzinár hatósági árával kapcsolatban, hogy erről kik hozták meg a döntést, és mikor
Gulyás erre reagálva közölte hogy tegnap, és a kormány tagjai voltak jelen.
Majd a Telexes újságíró közölte, hogy a MOL részvények a mai bejelentés után pár perccel 6%-ot zuhantak.
Gulyásnak leesett, mit akart kérdezni ez a f*sz IGAZÁBÓL, majd közölte vele, hogy amire Ő gondol azt "bennfentes kereskedelemnek" hívják, és súlyosan büntetik.
TEHÁT A TELEX ÚJSÁGÍRÓJA AZT KÉRDEZTE VALAKINEK SÚGOTT-E A KORMÁNY HOGY MA ILYEN BEJELENTÉST TESZ.
UGYAN EZEK A TELEXESEK 1 HETE NEM TUDJÁK MEGKÉRDEZNI KARÁCSONY GERGELYTŐL, HOGY EL AKARTA-E ADNI A VÁROSHÁZÁT VAGY NEM!
/posztok.hu






Liberálisok könnyei mindenhol.


Miután Szurovecz Illés 