Még van olyan ember ebben a városban, aki elhiszi, hogy a vagyonkezelő vezérigazgatója a városvezetés tudta és beleegyezése nélkül lépéseket tesz a Városháza eladása ügyében?!
Vegyük már tudomásul, hogy Karácsony Gergely és a körülötte nyüzsgő DK-s segítők el akarták adni a Városházát, méghozzá a “szokásos” módon baráti üzleti köröknek.
Ez a meztelen igazság!
/posztok.hu

Liberálisok könnyei mindenhol.


Miután Szurovecz Illés 




