Korábban nem látott migrációs hullám érheti el az országot!
BezzegAusztria BEKEMÉNYITETT
Csak beoltott vagy gyógyult személyek mehetnek éttermekbe, szépség- és masszázsszalonokba, fitnesz- és sporttermekbe, szállodákba, illetve látogathatnak mozikat vagy színházakat, ahol 25 főnél többen gyűlnek össze.
Kurier:
A 2-G szabály most Ausztriában érvényes . Aki nem kapott sem oltást, sem gyógyulást, már nem mehet kocsmába, fodrászhoz, rendezvényekre.
A kórházak és idősotthonok látogatása szintén nem lehetséges. A szabályokat megszegő vendégek 500 euróig terjedő adminisztratív bírsággal, az üzemeltetők pedig 3600 euróig terjedő büntetéssel sújthatók.
Ezt a büntetést a 3-G szabály a munkahelyen a munkavállalókra és a munkáltatókra is vonatkozik . A munkáltató feladata, hogy ott rendszeres ellenőrzéseket végezzen. Az egészségügyi hatóságok helyszíni ellenőrzéseket is végeznek.
/posztok.hu


️KÉTSZÁZZAL RALLYZTAK A DEBRECENI MENTŐK

Válságok, átlagkeresetek és üzemanyagárak – 2009-ben, vagy 2021-ben tudtunk többet tankolni? – OecoFocus
A mikroökonómia tankönyvekben a fogyasztáselméletnél találkozhatunk olyan fogalmakkal, mint…




