Önkénteseknek köszönhetően ismét régi fényében ragyogva várja a kirándulókat…
Kint az új Apáti reagál!!!!


Somogyország.
Itthon vagyok!
Hajrá Kaposvár! Köszi a meghívást Gelencsér Attila
Nem hagyjuk!
Felháborító, hogy Magyarországot mások erőszakkal bevándorlóországgá akarják változtatni.
Ezt nem hagyhatjuk!