Hát meddig lehet még kiforgatni a világot büntetlenül barátaim? Itt már rég nem a…
Kint az új Apáti reagál!!!!


Somogyország.
Itthon vagyok!
Hajrá Kaposvár! Köszi a meghívást Gelencsér Attila
Nem hagyjuk!
Felháborító, hogy Magyarországot mások erőszakkal bevándorlóországgá akarják változtatni.
Ezt nem hagyhatjuk!
Üzenjük Brüsszelbe: ha kifizették az összes nekünk járó forrást utána beszélgethetünk! Addig nem követelhetnek semmit!