A TELEX, ÉS ÚGY UNBLOCK, A BALOLDALI SAJTÓ 1 KÉPEN:
400 forint az euró? Orbánék rossz gazdaságpolitikája miatt. Mert pénzt osztanak. Mert árstopok. Meg Brüsszelnek nem fekszenek le. Magyarország rossz befektetés. "NEM globális okok! A kormány kövezte ki az utat a 400 forintos euró előtt."
Két lehetőség van: - az egyik, hogy a dollármédia átnevezte Orbán Viktort "nemzetközi hangulat"-ra - a másik (és ez a valószínűbb), hogy a dollármédiában, ha éppen rosszabbul teljesít a forint, akkor az…
Mehet a sírás, libsik! Május 1-jén lép hatályba az Orbán Viktor által aláírt új rendelet, mely szerint a villamos energia ára 59 százalékkal, míg a földgáz ára 52 százalékkal csökken!