Két lehetőség van: - az egyik, hogy a dollármédia átnevezte Orbán Viktort "nemzetközi hangulat"-ra - a másik (és ez a valószínűbb), hogy a dollármédiában, ha éppen rosszabbul teljesít a forint, akkor az…
Mehet a sírás, libsik! Május 1-jén lép hatályba az Orbán Viktor által aláírt új rendelet, mely szerint a villamos energia ára 59 százalékkal, míg a földgáz ára 52 százalékkal csökken!