Átolvastam az utolsó háttéranyagot, elköszöntem a külföldi egyházi vezető látogatónktól, elküldtem az utolsó diplomáciai levelet, lezártam az utolsó megbeszélést és kikapcsoltam a számítógépet. Végre együtt vagyunk, együtt készülődünk.
Az Úr immár közel van hozzánk! Áldott várakozást mindenkinek!
A karácsonyi dugók titeket is az őrületbe kergetnek? ️ Esélytelennek tűnik eljutni az ajándékokért? Csak annyit mondhatunk, Budapest elesett Karácsony Gergely idején.
Jászfelsőszentgyörgyön karácsonyi szeretet koncert. Köszönjük Banya Csaba képviselőnek, a Didi L’amournak és Oláh Sándor jászapáti barátomnak a felajánlott koncertet és a meghívást.
Utolsó órák a minisztériumban két karácsonyfával. Az egyik a klasszikus, a másikat miskolci sajátos nevelési igényű gyermekektől kaptam ajándékba. Köszönöm, hogy gondoltak rám.🥰
A karácsony nem mindenkinek szól az ünneplésről, sokan ilyenkor is dolgoznak. Fontosnak tartom, hogy nekik - ha személyesen mindenkinek nem is lehet - megköszönjem ezt. Ilyenek a rendőreink is, akiket…
" Sokan még mindig alábecsülik a koronavírust." Egy pátyi háziorvos arról, miért kell komolyan venni a betegséget és hogy az oltatlanokban milyen agresszívan terjedhet a vírus.