" Sokan még mindig alábecsülik a koronavírust."
Egy pátyi háziorvos arról, miért kell komolyan venni a betegséget és hogy az oltatlanokban milyen agresszívan terjedhet a vírus.
A karácsony nem mindenkinek szól az ünneplésről, sokan ilyenkor is dolgoznak. Fontosnak tartom, hogy nekik - ha személyesen mindenkinek nem is lehet - megköszönjem ezt. Ilyenek a rendőreink is, akiket ma a kollégáimmal közösen készített süteményekkel leptem meg Tompán. Nem voltam egyedül, az akcióhoz Bányai Gábor országgyűlési képviselő úr beiglikkel csatlakozott.
Jó étvágyat és további jó szolgálatot!
/posztok.hu



A ma reggeli Mokkában többek között arról beszélgettünk, hogy a köztársasági elnökkel szemben támasztott legfontosabb elvárás kapcsán egyértelműen fogalmaz az Alaptörvény: a köztársasági elnök…
Márki-Zay Péter finanszírozójának, Bige László baloldali oligarchának 

Egyetértünk azzal, hogy szigorúbban büntessék az állatkínzókat!

