Nem várt szövetségesekre leltünk: 
az Amnesty International szerint sincs rendben,
amit Sulyok Tamással művel a kormány.
️Magyar Péter az Uzsoki kórházban tett bejáráson úgy fogalmazott, Magyarországon „szinte mindenkit érdekel”, hogy az aranykonvoj ügyében kiket hallgattak meg eddig gyanúsítottként, miért csak őket, és kiket fognak, mi történt az utóbbi hetekben. Reakciójában Nagy Gábor Bálint mindenekelőtt arra hívta fel a figyelmet, hogy az „aranykonvoj” ügyben az ügyészség már több alkalommal adott ki tájékoztatást. Hozzátette: “az ügyészség az igazságszolgáltatás független közreműködője, a kormány utasítást részére nem adhat.”
/posztok.hu





