A brüsszeli magyar bábkormány első intézkedéseinek egyike volt az uniós lobogó kitűzése a Parlamentre.
A Főpolgármesteri Hivatalon pedig régóta ott lifeg az ukrán és a szivárványos zászló.
S hamarosan az Erzsébet hídra is visszateszik a megszállók jelképét.
Értsd: ez itt már a nyilaspuccs utáni fázis!
Amikor a megszállók és helyi Quislingjeik már a látszatra sem adva megtapossák az őslakosságot.
Pofa be van és térdelés.
A leghülyébbek meg a félkegyelműek pedig tapsolnak hozzá.
A megaláztatásunk addig tart majd, amíg talpra nem állunk.
/posztok.hu


A kata, vagyis a kisadózó vállalkozások tételes adója 2012-2022 között egyik legnépszerűbb és egyben legvitatottabb adózási forma volt Magyarországon.
Miért vált a vállalkozások „slágertermékévé”?…



️Gyuri nagyon Tiszás lehet. Az előző, fodrászos posztom alá írta az alábbi kommentet.
Szerintem Gyuri eltévedt. Úgy lehetett vele Gyuri, hogy gazda/gazda…
