Jó reggelt Magyarország
️ induljon a mai nap. Fiúk lányok ez egyre jobb ami itthon folyik. Hogy mibe keveredtem mikor haza költöztünk 

de nem bántam meg, azóta van életem! Kint egy robot munka…
„Nincs rendben” – az Amnesty Internationalnek sem tetszik, ahogyan Sulyok Tamást eltávolítanák!
/posztok.hu




️Mivel nagyon rosszkor jöhetett neki a Marci-bácsi sztori, és nagyon szorította az idő, vélhetően ezért próbált valami nagyot mondani, valami nagyot terelni. Valamit amivel a híveit hergelheti tovább.…


